+48 56 65 19 710 integrator@rhc.com.pl
Kalkulator parametrów obróbki Suhner... Sprawdź

Realizacja stanowiska do spawania zrobotyzowanego wraz z projektem oprzyrządowania dla detalu klienta

Stanowisko posiada jeden pozycjoner przeznaczony do pracy przy dużych obciążeniach, Yaskawa HSB, którego maksymalne obciążenie w tym projekcie wynosi do 5 ton, jednak ten pozycjoner występuje również z maksymalnym obciążeniem wynoszącym nawet 20 ton. W zakres projektu wchodziło również wykonanie umieszczanej na obrotniku ramy z oprzyrządowaniem zaprojektowanej pod detal klienta. W pełni synchronicznie z obrotnikiem pracuje robot Yaskawa MH50-20, który osadzony został na torze jezdnym.

Stanowisko wyposażone jest w kompletne wygrodzenie bezpieczeństwa, zestaw spawalniczy, stację automatycznego czyszczenia palnika oraz w system kontroli pozycji spoiny.

Pełna integracja takiego stanowiska umożliwiła znaczne skrócenie czasu trwania spawania detalu, a także wpłynęła na zwiększenie dokładności wykonanych spoin, a co za tym idzie, na poprawę jakości produktu.

Zobacz galerię

Zobacz filmy

Zinteresowała Cię ta realizacja? Napisz do nas i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić, aby zautomatyzować procesy produkcyjne w Twoim zakładzie pracy!

Integrator-RHC Sp. z o.o.
Toruń 87-100, Polna 127

Tel. +48 56 65 19 710
Email: integrator@rhc.com.pl

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS: 51706
BDO: 000115621