+48 56 65 19 710 integrator@rhc.com.pl
Kalkulator parametrów obróbki Suhner... Sprawdź

Realizacja budowy celi z robotem podającym oraz dwoma robotami spawalniczymi

Proces dospawania kątowników wsporczych do profilu został zrealizowany przy pomocy trzech robotów. Dwa roboty Yaskawa MA1440 zostały wyposażone w zestawy spawalnicze, natomiast robot Yaskawa MH12, dzięki wyposażeniu go w chwytak pneumatyczny, mógł pełnić rolę robota umieszczającego kątownik na odpowiedniej pozycji. Zastosowanie równocześnie pracujących trzech robotów sprawiło, że proces stał się szybki i płynny. Profil umieszczany jest na przenośniku, który wyposażony został w układ bazujący, dzięki czemu uzyskiwana jest wysoka powtarzalność i dokładność. Stanowisko wyposażone jest w dwie szuflady magazynowe, z których pobierane są kątowniki wsporcze.

Dodatkowo stanowisko wyposażone jest w wygrodzenie bezpieczeństwa oraz stacje automatycznego czyszczenie dyszy palnika. Cały cykl został zsynchronizowany z działaniem już istniejących stanowisk w linii produkcyjnej.

Zobacz galerię

Zobacz filmy

Zinteresowała Cię ta realizacja? Napisz do nas i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić, aby zautomatyzować procesy produkcyjne w Twoim zakładzie pracy!

Integrator-RHC Sp. z o.o.
Toruń 87-100, Polna 127

Tel. +48 56 65 19 710
Email: integrator@rhc.com.pl

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS: 51706
BDO: 000115621