+48 56 65 19 710 integrator@rhc.com.pl
Kalkulator parametrów obróbki Suhner... Sprawdź

Lider w dziedzinie jednostek obróbczych

Istniejący od ponad 100 lat SUHNER MACHINING jest dziś uznawany za lidera w dziedzinie jednostek obróbczych tj. jednostki wiercące, jednostki gwintujące oraz jednostki frezujące. Oferuje pojedyncze elektrowrzeciona, głowice wielowrzecionowe, napędy z wałkiem giętkim, Quill-Feed oraz stoły posuwowe jednostek CNC. Firma SUHNER z powodzeniem zajmuje się nie tylko dostarczaniem swoim Klientom wysokojakościowych, gotowych produktów, ale starając się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, wspólnie rozwiązuje konkretne problemy, przed którymi stają Klienci.

Dzięki gotowym elementom i systemom składowym, można zbudować większość gotowych urządzeń przy uwzględnieniu czynników zarówno technicznych jak i ekonomicznych w sektorze wykonywanych prac wiercenia, gwintowania, szlifowania. Jest to szczególnie przydatne wszędzie tam, gdzie racjonalizacja procesu produkcyjnego ma być związana z obniżeniem kosztów. Rozwiązanie tego typu problemów ma charakter ściśle indywidualny i dlatego też firma SUHNER MACHINING ze swoją szeroką gamą produktów, które można w dowolny sposób dopasowywać, stara się spełniać to zadanie. Z bogatej oferty asortymentowej jednostek obróbczych z różnego typu napędami i wydajnością istnieje możliwość wyboru optymalnej wersji, która pomoże niskim kosztem uzyskać pożądany rezultat.
Najogólniej można powiedzieć, iż możliwości zastosowania jednostek SUHNER MACHINING są nieograniczone, a ich właściwy wybór w procesie automatyzacji przesądzić może o sukcesie przedsięwzięcia.

Pomimo iż jeszcze w dużej mierze stosowane są zwykłe narzędzia, nie jest rzeczą odosobnioną, iż coraz częściej w nowoczesnych procesach produkcyjnych stosujemy narzędzia z twardych stopów, które powoli wypierają stosowane dotychczas narzędzia.
Wymagania stawiane jednostkom wiercącym są w przypadku stosowania narzędzi ze stopów twardych dużo wyższe. Firma SUHNER MACHINING poprzez stały rozwój palety produktów stara się wyjść naprzeciw tym wymaganiom.

Oferowane grupy produktów:

MONOmaster

Głowice wiercące oraz jednostki wiercące Charakteryzują się zwartą budową szerokim zakresem prędkości obrotowej oraz w opcji z możliwością zastosowania do wiercenia głębokich otworów

MULTImaster

Wrzeciona wiercące wielootworowe Konstrukcyjnie oparte są na jednym bloku napędowym wyposażonym w silnik elektryczny, z którego za pośrednictwem wałków giętkich napędzane są poszczególne wrzecienniki

POWERmaster

Seria urządzeń składająca się z zespołów posuwowych i jednostek obróbczych  Wszystkie wrzecienniki posiadają możliwość centralnego chłodzenia narzędzia, oraz mogą być zastosowane do obróbki wiercenia gwintowania, frezowania oraz napędzania głowic wielowrzecionowych firmy SUHNER

TAPmaster

Głowice gwintujące oraz jednostki gwintujące  – charakteryzują się zwartą budową szerokim zakresem prędkości obrotowej oraz w opcj z możliwością zastosowania do gwintowania wielu otworów. Jednostki gwintujące z serwonapędami oraz wykorzystujące przy obróbce gwintu śrubę patronową.

CNCmaster

Zestawy posuwowe i obróbcze wykorzystujące serwonapędy oraz układy sterowania CNC

POLYdrill

Głowice wielowrzecionowe o rozstawie wrzecion stałym i zmiennym, umożliwiające wiercenie oraz gwintowanie otworów

Wypróbuj teraz aplikację Kalkulator parametrów obróbki Suhner

Aplikacją stworzona przez Suhner LCA do codziennego użytku w warsztatach, biurach inżynierskich lub szkołach do obliczania wielu danych dotyczących parametrów skrawania. Teraz dostępna na Google Play i App Store

Aplikacja dostępna na Google Play  Aplikacja dostępna na AppStore

Dowiedz się więcej

Integrator-RHC Sp. z o.o.
Toruń 87-100, Polna 127

Tel. +48 56 65 19 710
Email: integrator@rhc.com.pl

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS: 51706
BDO: 000115621